שאלה: לאילו עמותות אתם תורמים?
תשובה: בשלב זה אנו תורמים רק לעמותות רשומות המורכבות ממתנדבות ומתנדבים. העמותות הללו קורסות תחת העומס (כלכלי ותפעולי), ואנו מנסים לעשות כל מה שאנחנו יכולים כדי להקל עליהן. דוגמאות לעמותות איתן אנו משתפים פעולה: אילת אנימלס, גלבוע אוהבים חיות, וכו'.

שאלה: איך אני יודע שאתם באמת תורמים את הכסף?
תשובה: אנחנו שמחים ששאלתם את השאלה הזאת! גילינו שהרבה חנויות ברשת טוענות שהן תורמות, אבל למעשה לא עושות את זה. אתם תמיד יכולים לפנות אלינו באופן ישיר כדי לקבל אישור על התרומות החודשיות שלנו.

בנוסף בכל פעם שנתרום כסף אנו נפרסם את הקבלה על התרומה בעמוד 'התרומות שלנו'. אנו מאמינים בשקיפות מלאה וגאים מאוד בכך שזכינו ביכולת לתרום לעשרות אלפי הכלבים ובעלי החיים האחרים המחפשים בית חם ואוהב.

שאלה: מדוע התרומה היא רק 25% מהמכירות?
תשובה: ישראדוג אינו ארגון צדקה. אנחנו אתר פרטי. אנו משתפים פעולה עם עמותות ומסייעים להן להציל חיים של בעלי חיים. כמו כל עסק, יש לנו הוצאות הכוללות משכורות, שירותים שונים עליהם אנחנו משלמים, עלויות קמפיינים כדי להגיע לעוד אנשים עם תשוקה לבעלי חיים (כמוכם), וכו'.

כשהקמנו את הפרויקט, שאלנו את עצמנו, מה המקסימום האפשרי אותו נוכל לתרום לעמותות, ועדיין לכסות את ההוצאות שלנו? המספר שהגענו אליו היה 25% מהרווחים.

שאלה: ראיתי עיצוב שאהבתי אבל לא על פריט שאהבתי, האם אפשר לשלב בין עיצובים לפריטים אחרים?
תשובה: בהחלט כן! אם ראיתם עיצוב שאהבתם, אבל הוא לא היה על חולצה שאהבתם, אתם יכולים לפנות אלינו דרך טופס 'צור קשר' ולבקש את העיצוב על פריט אחר