in ,

7 גזעי הכלבים השקטים ביותר שלא יפריעו לשכנים שלכם

למרות שאנחנו אוהבים את הכלבים שלנו, לפעמים יש להם הרגלים מעצבנים! אחד ההרגלים האלה זה נביחות, ולפעמים הכלבים שלנו אוהבים לנבוח בזמן הכי גרוע.

למרות שנביחה היא דרך חשובה מאוד עבור כלבים בשביל לתקשר איתנו, יש שכנים שלא תמיד יהיו כל כך מבינים וסלחניים כלפי הכלב שרק רצה להודיע לעולם שהוא ראה חתול ברחוב ב 2 בלילה.

למרבה המזל, ישנם גזעי כלבים שידועים בכך שהם שקטים ורגועים יותר מאחרים, למרות שזה לא תמיד נכון מכיוון שלכל כלב יש אישיות משלו.

1. בסנג'י

כלבי הציד האלה ממרכז אפריקה הם מגזעי הכלבים העתיקים ביותר, אחרי שישנם תיעודים שלהם אמנות ממצרים העתיקה.

אינטליגנטיים ביותר, הם ייחודים בשל העובדה שהם פשוט לא יכולים לנבוח! בגלל שיש להם חלל גרון שטוח, הם לא מסוגלים לנבוח ובמקום יש להם צליל שדומה יותר ליללה או יודל אם תרצו, אך הם בקושי מוציאים אותו בגלל האופי הרגוע והשקט שלהם. אך הם מאוד עקשנים ויש להם רצון משלהם, מה שמצריך זמן ומסירות כדי לאלף אותם.

2. וויפט

כלבים מהירים ביותר המסוגלים להגיע למהירות של כ 60 קמ"ש. כלבי הוויפט תמיד עומדים על המשמר, אך הם אינם כלבי שמירה טובים מכיוון שהם כמעט ולא נובחים ובאופן כללי יש להם אופי נוח וידידותי מאוד. הם גם עצלנים למדי, ואוהבים לשכב ולהתכרבל על הספה בין פרצי האנרגיה שלהם.

3. ברניז

הכלבים הגדולים האלה, במקור מהרי האלפים, הם חזקים מאוד ויכולים לסחוב פי 10 ממשקל גופם, ובעבר היו משתמשים בהם כדי לסחוב עגלות.

היום הם נחשבים לכלבי משפחה רגועים ושמחים, למרות שהם עדיין נחושים ואוהבים לעשות דברים כדי לשרוף אנרגיה. אם משאירים אותם לבדם זמן רב מדי הם יכולים להחריב לכם את הבית, אז מומלץ מאוד להתחיל לאלף אותם מגיל צעיר.

4. בורזוי

עדינים ונראים מצחיק, כלבי הבורזוי הורבעו כדי לצוד לפני שהפכו לכלבים פופולריים במשפחות האצולה ברוסיה.

כמו הוויפט, הם אוהבים לרוץ, ולרוץ מהר, אבל יש להם גם צד רגוע ועצלן, והם אוהבים להתכרבל עם הבעלים שלהם בכל מקום שהם יכולים. אך לבורזוי (בדומה לסלוקי) יש דחק חזק מאוד לטרף, ואין להשאיר אותם לבד עם בעלי חיים קטנים (אם הם לא גדלו איתם מאז שהיו קטנים).5. כלבי קולי

למרות שכלבי הרועים האלה אולי ינבחו אם משעמם להם, אם תאלפו אותם הנביחות שלהם כמעט ולא יהוו בעיה. כלבי קולי הם מגזעי הכלבים היותר אינטליגנטיים וקל מאוד לאלף אותם.

6. ניופאונדלנד

אתם אולי מכירים את גזע הכלבים הזה מפיטר פן, כשננה הכלבה שעשתה בייביסיטר לילדים הייתה מגזע לנדזיר ניופאונדלנד. ובדיוק כמו בסיפור, הכלבים האלה אוהבים ילדים, והם מאוד רגועים ומגוננים עליהם. במקור מקנדה, ולמרות האופי השקט שלהם, הגוף הענק שלהם יכול להפחיד כל פורץ שינסה להיכנס לביתכם.

אך הם אינם כלבים נקיים – הפרווה שלהם היא מגנט ללכלוך.

7. קינג צ'ארלס קבליר

החמודים הקטנים האלה היו במקור כלבי ציד, אבל מהר מאוד הפכו לכלבי משפחה פופולריים, כשרבים מבני משפחת המלוכה הבריטית גידלו כלבי קינג צ'ארלס קבליר. הקבליר אוהב ללכת אחרי הבעלים שלו ושונא להישאר לבד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading…

אחרי נצח בתוך כלוב חלוד – תראו את התגובה של הכלבה כאשר היא מרגישה דשא לראשונה בחייה

בלה הכלבה הושארה למות בתוך באר – אך אז ילדה בת 6 עברה באזור ושמעה אותה בוכה